6.11.2022r. XXXII Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać ofiary na rzecz parafii. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca składka remontowa. 
 2. Od 1–30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
 3. Biuro parafialne będzie nieczynne w środę i piątek. 
 4. Katecheza parafialna dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu: klasa I-II w poniedziałek o 16:00, klasa III we wtorek o  16:00, klasy V-VII we wtorek o 16:30, klasa VIII we wtorek 17:00, klasa I szkoły średniej w piątek o 10:00. Proszę aby dzieci i młodzież z klas przygotowujących się do sakramentów przyniosły swoje dzienniczki. 
 5. Zapraszam wszystkich Parafian  na katechezę  biblijną  w środę po Mszy św. 
 6. W piątek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 11:00.
 7. W piątek po Mszy św. będzie można kupić rogale marcińskie. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na paczki świąteczne dla osób potrzebujących z naszej parafii. 
 8. W zakrystii i biurze parafialnym można składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach w każdą pierwszą środę miesiąca modlimy się różańcem i  jest odprawiana Msza św. 
 9. Przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.  Pokładne za rok na naszym cmentarzu wynosi 35 zł. Groby nieopłacone będą systematycznie likwidowane. 
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła. 
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.