9.10.2022r. XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, troskę o kwiaty przy plebanii. Bóg zapłać za składane dziś ofiary, w II niedzielę miesiąca, na fundusz remontowy. 
 2. Dzisiaj o godz. 11:00 Mszy św. w intencji dzieci i młodzieży przygotowujących się do sakramentów i ich rodziców będzie przewodniczył  i kazanie wygłosi ks. infułat prof. dr hab. Mirosław Gogolik. Po Mszy św. Ks. Profesor poprowadzi konferencję dla rodziców dzieci i młodzieży przygotowujących się do sakramentów. 
 3. Msze św. w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18:00. We wtorek  Msza św.  o 9:00.  W czwartek Msza o godz. 19:30 razem z ostatnim w tym roku nabożeństwem fatimskim. 
 4. W  środę i piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 5. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie w kościele codziennie po Mszy św. Na nabożeństwa zapraszam wszystkich parafian, szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W soboty i niedzielę zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach. 
 6. Katechezy parafialne dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu w  kościele w Ślesinie: klasa III w poniedziałek o godz. 17:00, klasy VI i VII w środę o godz. 16:30, klasa  IV i V w środę  godz. 17:00, klasa I i II w czwartek o godz. 17:00, klasa I szkół ponad podstawowych w piątek o godz. 19:00. Obecność na katechezach w kościele jest integralną częścią formacji duchowej dzieci i młodzieży. 
 7. Zapraszam wszystkich chętnych na katechezę Biblijną w środę po Mszy św. Zaproszenie to kieruje szczególnie do osób, które pragną czytać Słowo Boże w czasie Mszy św. 
 8. Za tydzień będziemy obchodzili XXII Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. członkowie Civitas Christiana będą zbierać ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 9. W ramach obchodów Dnia Papieskiego serdecznie zapraszamy na wieczór pieśni religijnej, który odbędzie się w sobotę 15.10 o godz. 18:00 w WDK Ślesin. Gościć będziemy chór SEMPER FIDEI wraz z zaproszonymi solistami. W czasie spotkania będzie można skosztować słodkości i napić się kawy. (Wszystko za dobrowolną ofiarę).  
 10. Zapraszam do udziału w pielgrzymce autokarowej na Jasną Górę 20.10. Zapisy wraz z wpłatą (100 zł) w biurze parafialnym. Zostało tylko kilka wolnych miejsc. 
 11. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 12. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.