2.10.2022r. XXVII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty Bóg zapłać za  pomoc, życzliwość i ofiary złożone na rzecz parafii. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca ofiary przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii. 
 2. Biuro Parafialne będzie czynne  tylko w środę i czwartek. 
 3. Zapraszam wszystkich Parafian do kościoła na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku po Mszy św. W sobotę i niedzielę proszę aby różaniec odmawiać w rodzinach. Modlitwa różańcowa w kaplicy w Minikowie w dni powszednie o godz. 18:00.
 4. Modlitwę różańcową będą prowadziły następujące grupy: klasy III-IV w poniedziałki, klasy V-VI w środy, klasy VII-VIII w piątki, Wspólnota Żywego Różańca we wtorek i czwartek.
 5. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w piątek wspomnienie NMP Różańcowej
 6. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych, Msza w ich intencji, a po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa. 
 7. Zapraszam wszystkich Parafian na katechezę połączoną ze śpiewaniem pieśni liturgicznych w środę po Mszy św w kościele. 
 8. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Komunią św. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramenty, koronka do Bożego miłosierdzia i możliwość spowiedzi. O godz. 16:30 różaniec i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. spotkanie i katecheza dla młodzieży z klasy VIII w ramach przygotowania do bierzmowania. 
 9. W niedzielę, 9.10. o godz. 11:00 Mszę św. w intencji dzieci i młodzieży przygotowujących się do I Komunii i bierzmowania i ich rodzin odprawi Ks. Infułat, prof. dr hab. Mirosław Gogolik. Po Mszy św. Ks. Infułat wygłosi konferencję dla rodziców. Obecność rodziców na  tej konferencji jest integralną częścią przygotowań do sakramentów.  
 10. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.