11.09.2022r. XXIV Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy plebanii. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, na prace remontowe przy kaplicy w Minikowie.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców młodzieży z klasy I ponadpodstawowej dotyczące przygotowania do sakramentu bierzmowania. 
 3. Zapraszam serdecznie na Mszę św. i nabożeństwo do NMP Fatimskiej we wtorek o godz. 19:30. 
 4. W środę święto Podwyższenia Krzyża św. Msza św. o godz. Po Mszy św. przejdziemy na cmentarz gdzie zostanie poświęcony nowy krzyż. Tego dnia wraz z całym Kościołem pragniemy modlić się o pokój na Ukrainie. 
 5. W czwartek wspomnienie NMP Bolesnej i odpust w parafii w Paterku. 
 6. Katecheza parafialna dla dzieci i młodzieży w kaplicy w Minikowie: klasy I-II we wtorek o godz. 16:30, klasy V-VII we wtorek o godz. 17:00. 
 7. Katecheza parafialna dla dzieci i młodzieży w kościele w Ślesinie: klasy I-II poniedziałek o godz. 16:00  i klasy V-VII w poniedziałek o godz. 18:00.
 8. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, 20.10. Zapisy wraz z wpłatą (100 zł) w biurze parafialnym.
 9. Proboszcz parafii Występie zaprasza na wmurowanie kamienia węgielnego pod budującą się świątynię. Uroczystość odbędzie się 23 września o godz. 17:00 pod przewodnictwem ks. bpa Krzysztofa Włodarczyka. 
 10. 10.Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 11. 11.Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego parafii.
 12. 12.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.