4.09.2022r. XXIII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję za prace przy rozbiórce kaplicy na cmentarzu panom: Bogusławowi Adamczykowi, Antoniemu Bartoszewiczowi, Andrzejowi Charczyńskiemu, Markowi Cholewińskiemu, Edwardowi Romińskiemu, Andrzejowi Szandale i Anatolowi Waleckiemu.
 2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i troskę o kwiaty przy plebanii. Bóg zapłać za pomoc, życzliwość i wszelkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto. 
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców młodzieży z klas VIII SP w sprawie rozpoczęcia przygotowania do sakramentu bierzmowania. 
 4. Biuro Parafialne będzie nieczynne w środę i piątek. 
 5. Różaniec i Msza św. za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w środę o godz. 16:30. Po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
 6. Zapraszam na spotkanie i spowiedź kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i I klasy szkoły średniej w środę na godz. 18:00. Bardzo proszę aby kandydaci byli przygotowani do sakramentu pokuty i pojednania. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa. 
 7. W czwartek uroczystość NMP Matki Pięknej Miłości, patronki Diecezji Bydgoskiej. 
 8. W piątek Msza św. wyjątkowo o godz. 9:00. 
 9. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, składka remontowa na elewację kaplicy w Minikowie. .  
 10. Spotkanie rodziców tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej (I klasa szkoły średniej) w sprawie  bierzmowania odbędzie się w niedzielę 11.09., po Mszy św. o godz. 11:00. 
 11. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, 20.10. Zapisy wraz z wpłatą (100 zł) w biurze parafialnym. 
 12. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 13. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Proboszczów, zmarłych Parafian, i Dobrodziejów naszej Parafii. 
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.