7.08.2022r. XIX Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, oraz  troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za pomoc, życzliwość i ofiary składane na rzecz parafii. 
  2. Ks. Biskup Krzysztof Włodarczyk zatwierdził nową Radę Parafialną naszej parafii. Wszystkie osoby, które weszły w skład Rady Parafialnej są przykładnymi katolikami, regularnie uczestniczą w życiu sakramentalnym, od początku mojej pracy w Parafii są czynnie zaangażowane we wszelkie prace i chętnie służą radą i pomocą w parafialnych przedsięwzięciach. 
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
  4. W sobotę, 13.08. kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 19:30, a po niej różaniec. W sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 17:00
  5. W poniedziałek 15.08. uroczystość Wniebowzięcia NMP, a zarazem 102. rocznica Bitwy Warszawskiej, określanej mianem „Cudu nad Wisłą” Msze św.  wg porządku niedzielnego. Po Mszach św.  błogosławieństwo kwiatów ziół i zbóż. Pamiętajmy tego dnia o wywieszeniu flag.
  6. Dziękczynienie Panu Bogu za tegoroczne plony, czyli Dożynki Parafialne będziemy obchodzili w niedzielę 21.08. podczas Mszy św. o godz. 17:00
  7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
  8. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.