17.07.2022r. XVI Niedziela Zwykła

 1. Proszę nie wchodzić na teren spalonej kaplicy na cmentarzu. 
 2. Bardzo dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafialne. . 
 3. Biuro Parafialne będzie czynne w poniedziałek i wtorek.
 4. W środę po Mszy św. nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
 5. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam. 
 6. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy prowadzi studia magisterskie oraz podyplomowe, nadające kwalifikacje do nauczania religii we wszystkich typach szkół. Obecnie w wielu parafiach i szkołach brakuje katechetów, dlatego zapraszamy osoby chętne na: Magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne – specjalność katechetyka, 2-letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne, Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej.  Rekrutacja na studia zaoczne trwa do 14.09., a rozmowy rekrutacyjne zostaną przeprowadzone dnia 16.09. Bliższe informacje dotyczące warunków rekrutacji i studiów zostały zamieszczone na tablicy w kruchcie kościoła i na stronie internetowej. www.bygdgoskateologia.pl 
 7. Grupa Srebrna z Nakła zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę. w dniach od 20-31.07. Spotkanie organizacyjne odbędzie się niedzielę po Mszy św. o godz. 19:00 w kościele św. Wawrzyńca w Nakle. 
 8. W niedzielę 24.07. z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców poświęcenie pojazdów po Mszy św. w Minikowie i sumie o godz. 11:00. Przy tej okazji zbieramy ofiary na pomoc misjonarzom w zakupie pojazdów. 
 9. Zapraszam na odpust ku czci św. Joachima we wtorek 26.07. o godz. 18:00. Naszej modlitwie będzie przewodniczył Ks. Proboszcz Maciej Chmielewski. 
 10. Módlmy się za naszych zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i  zmarłych Proboszczów. 
 11. Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece NMP Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej i życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.