3.07.2022r. XIV Niedziela Zwykła

  1. Proszę nie wchodzić na teren spalonej kaplicy na cmentarzu. 
  2. Bardzo dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary. Za tydzień w II niedzielę miesiąca składka remontowa. 
  3. Biuro Parafialne będzie nieczynne w tym tygodniu.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  5. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam. 
  6. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy prowadzi studia magisterskie oraz podyplomowe, nadające kwalifikacje do nauczania religii we wszystkich typach szkół. Obecnie w wielu parafiach i szkołach brakuje katechetów, dlatego zapraszamy osoby chętne na: Magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne – specjalność katechetyka, 2-letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne, Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej.  Rekrutacja na studia zaoczne trwa do 14.09., a rozmowy rekrutacyjne zostaną przeprowadzone dnia 16.09. Bliższe informacje dotyczące warunków rekrutacji i studiów zostały zamieszczone na tablicy w kruchcie kościoła i na stronie internetowej. www.bygdgoskateologia.pl 
  7. Grupa Srebrna z Nakła zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę. w dniach od 20-31.07. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 17.07  po Mszy św. o godz. 19:00 w kościele św. Wawrzyńca w Nakle. 
  8. Módlmy się za naszych zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i  zmarłych Proboszczów. 
  9. Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece NMP Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej i życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.