26.06.2022r. XIII Niedziela Zwykła

  1. Proszę nie wchodzić na teren spalonej kaplicy w na cmentarzu. 
  2. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję, za pomoc, życzliwość i ofiary składane na rzecz parafii. 
  3. Dziękuję za udział w oktawie Bożego Ciała. Dziękuję za zaangażowanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych, Żywego Różańca, strażaków OSP Ślesin i Służby Liturgicznej. 
  4. Wyrażam swoją wdzięczność rodzicom i młodzieży, która przyjęła w ostatnią niedzielę sakrament bierzmowania. Mam nadzieję, że  sakrament, który przyjęli da im siłę do składania świadectwa wiary wobec otaczającego ich świata. 
  5. W tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. Ireneusza, bp i męczennika, w środę uroczystość św. Piotra i Pawła. 
  6. Wyjątkowo w najbliższą środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji.  
  7. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedziny chorych z Komunią św. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość spowiedzi. O godz. 16:45 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św. W tym dniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  8. W sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
  9. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli, a  rozpoczynającym wakacje i urlopy dobrego wypoczynku. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.