24.04.2022r. II Niedziela Wielkanocna

  1. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc, Dziękuję wspólnocie Żywego Różańca i indywidualnym darczyńcom za ofiary na pokrycie remontu dzwonów. 
  2. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. To święto zostało ustanowione przez św. Jana Pawła II, a jego źródłem są objawienia św. Faustyny, do której Pan Jezus powiedział: „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników”.  Po Mszach św. zbiórka do puszek na działalność Caritas. 
  3. Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam również do wspólnej modlitwy w rodzinach w Godzinie Miłosierdzia. Po modlitwie spowiedź dzieci z klasy III. 
  4. W tym tygodniu we wtorek i czwartek Msze św. o godz. 17:00.
  5. W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII. 
  6. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
  7. W środę po Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na próbę naszego parafialnego chór do salki na plebanii. 
  8. W niedzielę 1.05. rozpoczniemy nabożeństwa majowe ku czci NMP. Nabożeństwa odbywać się będą w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 11:00 w dni powszednie po Mszach św. 
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki. 
  10. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.