17.04.2022 Zmartwychwstanie Pańskie

  1. Wszystkim Parafianom i gościom życzę aby Zmartwychwstały Chrystus był Waszą radością. Bądźcie świadkami Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa na wszystkich drogach Waszego życia. 
  2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół na święta.  Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie. Dziękuję p. Justynie, za pięknie ułożone kwiaty, dziękuję Parafianom za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję  strażakom OSP Ślesin, za straż przy Grobie Pańskim i pomoc w procesji. Dziękuję Służbie Liturgicznej za zaangażowanie w liturgię Triduum Paschalnego. Dziękuję p. Katarzynie za oprawę muzyczną. Dziękuję p. Kazimierzowi za posługę kościelnego. Dziękuję za życzenia z okazji Wielkiego Czwartku. Dziękuję za liczny udział w liturgii Triduum Paschalnego. 
  3. W Niedzielę Palmową ze sprzedaży ciasta upieczonego przez Panie z KGW przekazano 1820 zł. na pokrycie remontu dzwonów. Bardzo dziękuję Paniom z KGW i wszystkim darczyńcom. 
  4. W II święto Msze św. wg porządku niedzielnego. Taca na uczelnie katolickie. 
  5. W środę o godz. 18:00 w kościele katecheza dla dzieci klasy III SP. Obecność obowiązkowa. 
  6. W przyszłą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia i początek Tygodnia Miłosierdzia. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas. O  godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. W piątek o godz. 18:00 katecheza dla kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych. 
  8. Przy wyjściu z kościoła do  nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.