27.03.2022r. IV Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i terenu przy kościele i plebanii, za sprzątanie kaplicy w Minikowie. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafialne. 
 2. Zakończyła się budowa chodnika w głównej alejce na cmentarzu. Bardzo dziękuję za zrozumienie i wsparcie tych prac. Kolejne chodniki powstaną jeśli zostaną opłacone  zaległe pokładne za groby na cmentarzu. 
 3. W tym tygodniu zostaną uruchomione dzwony na wieży naszego kościoła. 
 4. Dziękuję dzieciom i młodzieży za udział w rekolekcjach. Dziękuję rodzicom, dziadkom, pani organistce, pani katechetce i nauczycielom za pomoc. 
 5. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: w niedzielę godz. 15:00 Gorzkie Żale, a w piątek  Droga Krzyżowa: o godz. 16:00 dla dzieci, a po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży. Ofiary zbierane podczas Mszy św. w piątki Wielkiego Postu i w czasie Gorzkich Żali przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. 
 6. Do chorych z Komunią św. udam się 13.04. w Wielką Środę.
 7. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość spowiedzi. W czasie Drogi Krzyżowej nie będzie spowiedzi.
 8. Spowiedź parafialna przed Wielkanocą odbędzie się 5.04., we wtorek. Plan spowiedzi jest wywieszony w kruchcie. 
 9. Biuro parafialne w czwartek i piątek będzie nieczynne. 
 10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego z modlitewnikiem na kwiecień. 
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.