20.03.2022r. III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziękuję za liczny udział w rekolekcjach parafialnych. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i kaplicy oraz troskę o teren przy kościele i plebanii. Dziękuję, za pomoc, życzliwość i ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafialne. 
  2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii siostry ze zgromadzenia św. Wincentego a Paulo tzw. siostry szarytki, które przybliżą nam historię Cudownego Medalika. W czasie Mszy św. o godz 11:00 dzieci z klasy III otrzymają poświęcone medaliki. Po każdej Mszy każdy chętny otrzyma taki medalik, będzie można także wesprzeć dzieła prowadzone przez siostry.
  3. W poniedziałek, dzięki inicjatywie Civitas Cristiana przybędą do naszej parafii relikwie Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapraszam serdecznie na Mszę św. o godz. 17:00, po której odmówimy litanię do Błogosławionego, a następnie będzie można otrzymać indywidualne błogosławieństwo relikwiami. Po Mszy św. Civitas Cristiana zaprasza członków na zebranie stowarzyszenia w sali WDK w Ślesinie. 
  4. Od poniedziałku rozpoczną się prace na cmentarzu związane z położeniem chodnika. Bardzo proszę aby do końca tygodnia nie planować żadnych prac kamieniarskich przy głównej alejce cmentarza.           
  5. W środę rozpoczniemy rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży naszej parafii.  Naszym rekolekcjonistą będzie ks. Marcin Przystawski MSF ze Złotowa. Rekolekcje będą odbywać się w kościele w wg następującego planu: klasy I-IV o godz. 16:00, klasy V-VII o godz. 17:00  i klasa VIII i młodzież szkół średnich o godz. 18:00. 
  6. We wtorek Msza św. o godz. 17:00,  w środę i czwartek o godz. 15:00, a w piątek, w uroczystość Zwiastowania NMP o godz. 12:00, a po niej Droga Krzyżowa. Biuro parafialne będzie czynne po Mszach św. 
  7. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego. 
  8. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła 
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.