13.02.2022r. VI Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość. Bóg zapłać za złożone dziś, w II niedzielę miesiąca, ofiary na remont dzwonów w naszym kościele. 
  2. W tym tygodniu: w poniedziałek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy, w środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej  Nieustającej Pomocy.
  3. We wtorek i czwartek Msze św. o godz. 17:00. W środę Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
  4. Bardzo proszę zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. Groby nieopłacone zostaną zlikwidowane. 
  5. Przewodnik Katolicki  można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  6. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów,  Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. 
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.