30.01.2022r. IV Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu zakończyliśmy w naszej Parafii Msze św. „kolędowe”. Bardzo dziękuję za obecność na tych Mszach, za modlitwę i ofiary złożone na remont dzwonów. 
  2. Dziękuję serdecznie za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc i życzliwość. Bóg zapłać za pomoc w rozbieraniu żłóbka i choinek. 
  3. Od poniedziałku Msze św. w dni powszednie: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17:00, a we wtorek i czwartek o godz. 9:00. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszach św. 
  4. W środę święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 11:00 i 17:00. Tego dnia przypada w naszej parafii dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11:00 do Mszy św. o godz. 17:00. Wykorzystajmy ten czas na osobistą modlitwę w intencjach bliskich naszym sercom. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie świec. Niech w każdym naszym domu będą poświęcone świece, które możemy zapalać w ważnych chwilach naszego życia, zwłaszcza wtedy, kiedy szczególnie potrzebujemy Bożego światła. Zapalona gromnica przypomina nam słowa Jezusa, który powiedział: ,,Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia” (J 8, 12).  
  5. Modlitwa różańcowa w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w  środę o godz. 16:15. Po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
  6. W I czwartek modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie dla naszej diecezji. 
  7. W I piątek od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Komunią św. Od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 16:45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa. 
  8. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego z modlitewnikiem na luty. Cena 9,50 zł. 
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.