23.01.2022r. III Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc i  życzliwość. Dziękuję za odśnieżenie terenu przy kościele. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji  Mszy św. „kolędowych”na remont dzwonów w naszym kościele. Dziękuję wspólnocie Żywego Różańca za ofiarę na ten cel. Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego, we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła, w środę wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. 
  3. W tym roku, ze względu na epidemię nie ma kolędy w tradycyjnej formie. W wyznaczone dni powszednie o godz. 18:00 są oprawiane Msze św. o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla parafian w nowym roku. Zapraszam serdecznie na te Msze św. 
  4. Zapraszam serdecznie do rozbierania szopki betlejemskiej i choinek w sobotę na godz. 11:00.
  5. W święto Ofiarowania Pańskiego, 2.02. w naszej parafii to dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 11:00 i zakończy się przed Mszą św. o godz. 17:00. W zakrystii można zapisywać się na półgodzinne dyżury w kościele. 
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego. Nowa cena Przewodnika to 7 złotych. 
  7. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. Wieczny odpoczynek…
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.