2.03. 2022r. II Niedziela po Bożym Narodzeniu

 

 1. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na rzecz parafii składane w kościele i wpłacane na konto parafialne. 
 2. W tym roku, ze względu na epidemię nie ma kolędy w tradycyjnej formie. W wyznaczone dni powszednie o godz. 18:00 oprawiane będą Msze św. o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla parafian w nowym roku. Plan tych Mszy wywieszony jest w kruchcie kościoła i umieszczony na stronie parafialnej.  
 3. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza w ich intencji.  
 4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Msze św. wg. porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. poświęcone zostaną kadzidło i kreda. Ofiary z Mszy św. przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. 
 5. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17:00. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ. 
 6. Chorych z Komunią św. w tym miesiącu odwiedzę w sobotę 8.01. od godz. 8:00. 
 7. Za tydzień niedzielę,  w święto Chrztu Pańskiego podczas Mszy św. o godz. 11:00 dzieci z klasy III odnowią przyrzeczenia Chrztu św. Proszę zabrać  świece. Po tej Mszy spotkanie rodziców tych dzieci. 
 8. Biuro parafialne w tym będzie czynne tylko w poniedziałek i środę. 
 9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 10. 10.Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, składka na prace remontowe naszego kościoła. 
 11. 11.Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych. 
 12. 12.Wszystkich Gości i Parafian polecam opiece NMP Pięknej Miłości i św. Mikołaja. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.