19.12.2021r. IV Niedziela Adwentu

 1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie i przygotowanie kościoła i kaplicy w Minikowie do Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję, za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii. 
 2. Zapraszam do udziału w rekolekcjach adwentowych. Ks. Marek Radomski, nasz rekolekcjonista będzie głosił nauki podczas mszy św. w niedzielę oraz w poniedziałek i wtorek w Minikowie o 16:00 i Ślesinie o 18:00. 
 3. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi w czasie rekolekcji. We wtorek spowiedź w Minikowie od godz. 15:00,  w Ślesinie od godz. 17:00.
 4. Dzisiaj dzięki uprzejmości Drużyny Harcerzy ze Szkoły Podstawowej w Strzelewie otrzymamy Betlejemskie Światło Pokoju. W czasie Mszy św o  9:30 w Minikowie i o 11:00 w Ślesinie Światełko Pokoju zostanie uroczyście wniesione do kościoła. Osoby które  chciałyby zabrać to Światło do domu niech przyniosą ze sobą lampiony.
 5. Chorych z Komunią św. odwiedzę w środę od godz. 8:00.
 6. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek, środę i czwartek. 
 7. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Wieczorem przy wigilijnym stole zachowajmy nasze piękne tradycje: wspólna rodzinna modlitwa, czytanie Pisma św., dzielenie się opłatkiem, a po posiłku zaśpiewajmy kolędy. Starajmy się zachować tradycyjny post i pamiętajmy, że na wigilijnym stole nie ma miejsca dla alkoholu.
 8. Pasterka w Minikowie o 22:00, a o północy w Ślesinie. 
 9. W Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. tylko w Ślesinie o 9:30  i 11:00. Nie ma Mszy św. w Minikowie w I Święto Bożego Narodzenia. 
 10. Ofiary z Pasterki przeznaczone są na Fundusz Ochrony Życia. 
 11. 26.12 Niedziela Świętej Rodziny. Tego dnia ofiary przeznaczone na uczelnie katolickie w naszej ojczyźnie. 
 12. Polecam Przewodnik Katolicki. 
 13. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła. 
 14. Wszystkim Parafian i Gości polecam opiece NMP i św. Mikołaja. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.