21.11.2021 r. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

UWAGA! W związku z kwarantanną w szkole, w tym tygodniu katechezy parafialnie nie odbędą się

  1. Obchodzimy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz.11.00, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi.
  2. Dziękuję za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na remont dzwonów w naszym kościele.
  3. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
  4. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za miejsce na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Zgodnie z regulaminem cmentarza brak tej opłaty będzie skutkował likwidacją grobu.
  5. Do końca miesiąca można składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w każdą I środę miesiąca odmawiany jest różaniec i odprawiana w ich intencji Msza św.
  6. Intencje mszalne na przyszły rok będzie można rezerwować od 1.12.
  7. Biuro Parafialne we wtorek będzie nieczynne.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże! 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.