14.11.2021r. XXXIII Niedziela Zwykła

W ramach trwającego Synodu zapraszamy do zapoznania się z ankietą synodalną i wypełnienia jej. Link do ankiety z znajduje się na w zakładce „O nas”.

 1. Dziękuję za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj ofiary na remont dzwonów w naszym kościele. Dziękuję serdecznie wspólnocie Żywego Różańca za ofiarę na ten cel. 
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy w Narodowe Święto Niepodległości przez zakup rogali wsparli dzieło pomocy osobom potrzebującym w naszej parafii. 
 3. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
 4. Spotkanie dzieci z klasy III, przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek o godz. 17:00. 
 5. Spotkania kandydatów do bierzmowania: klasa VIII w czwartek o godz. 17:00, klasa I szkoły średniej w piątek o godz. 17:00. Proszę zabrać ze sobą dzienniczki. 
 6. Za tydzień niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz.11.00, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi.
 7. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za miejsce na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Zgodnie z regulaminem cmentarza brak tej opłaty będzie skutkował likwidacją grobu. 
 8. Do końca miesiąca można jeszcze składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w każdą I środę miesiąca odmawiany jest różaniec i odprawiana w ich intencji Msza św. 
 9. Intencje mszalne na przyszły rok będzie można rezerwować od 1.12. 
 10. Biuro Parafialne w środę i piątek będzie nieczynne. 
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 12. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych parafian i dobrodziejów naszego kościoła. 
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże! 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.