7.11.2021r. XXXII Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Bardzo dziękuję za wykonane prace porządkowe na cmentarzu panom Markowi Cholewińskiemu i Andrzejowi Szandale. Bóg zapłać ofiary na rzecz parafii. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca składka remontowa. 
 2. Od 1–30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
 3. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek, środę i piątek. 
 4. Próba chóru parafialnego w środę po Mszy św. w salce na plebanii. 
 5. W czwartek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 11:00. 
 6. W czwartek po Mszy św. będzie można kupić rogale marcińskie. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na paczki świąteczne dla osób potrzebujących z naszej parafii. 
 7. W zakrystii i biurze parafialnym można składać wymienianki roczne.W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach w każdą pierwszą środę miesiąca zostanie odmówiony różaniec i odprawiona Msza św. 
 8. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. Groby nieopłacone zostaną zlikwidowane. 
 9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła. 
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.