10.10.2021r. XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, troskę o kwiaty przy plebanii. Bóg zapłać za składane dziś, w II niedzielę miesiąca, ofiary na fundusz remontowy
 2. Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. członkowie Civitas Christiana będą zbierać ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 3. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie w kościele codziennie po Mszy św. Wyjątkowo w piątek różaniec o godz. 16:30. Nabożeństwa różańcowe w Minikowie o godz. 18:30. Na nabożeństwa zapraszam wszystkich parafian, szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania. W soboty i niedzielę zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach. 
 4. Nakielski Ośrodek Kultury organizuje projekcję filmu „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”. Projekcja odbędzie się we wtorek 12.10. o godz. 19:00. Koszt 15zł. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii i biurze parafialnym. 
 5. Zapraszam na ostanie w tym roku nabożeństwo fatimskie w środę o godz. 19:30. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. Paweł Rybka z Bydgoszczy. W środę Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 6. Zapraszam na spotkanie z p. Agatą Puścikowską, autorką książki „Waleczne z gór”, w piątek o godz. 18:00 w Wiejskim Domu Kultury. Od poniedziałku w biurze parafialnym będzie można kupić książki autorstwa p. Puścikowskiej Cena: 30 złotych. Książki będzie można także kupić po spotkaniu w piątek. 
 7. Katechezy parafialne dla dzieci i młodzieży w tym tygodniu w  kościele w Ślesinie: klasy I i II w poniedziałek o godz. 16:00, klasa IV w środę o godz. 16:00, klasa V i VI w środę  godz. 16:30, klasa VII w środę o godz. 17:00. 
 8. Kandydaci do bierzmowania (klasa VIII i klasa I szkoły ponadpodstawowej) w ramach katechezy wezmą udział w spotkaniu autorskim w piątek o godz. 18:00 w Wiejskim Domu Kultury w Ślesinie. 
 9. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.