3.10.2021r. XXVII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty Bóg zapłać za  pomoc, życzliwość i ofiary złożone na rzecz parafii. Za tydzień,  w II niedzielę miesiąca ofiary przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii. 
 2. Zapraszam wszystkich Parafian do kościoła na nabożeństwa różańcowe przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, od poniedziałku do piątku po Mszy św. W sobotę i niedzielę proszę aby różaniec odmawiać w rodzinach. Modlitwa różańcowa w kaplicy w Minikowie w dni powszednie o godz. 18:30.
 3. Modlitwę różańcową w październiku będą prowadziły następujące grupy: klasy III-IV w poniedziałki, klasy V-VI w środy, klasy VII-VIII w piątki, Wspólnota Żywego Różańca we wtorek i czwartek.
 4. W środę po Mszy św. różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.
 5. Przesłuchania i próba chóru w środę po różańcu. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną uwielbiać Pana Boga swoim śpiewem.
 6. W czwartek obchodzimy wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej. Msza św. o godz. 17:00. 
 7. XXI Dzień Papieski, upamiętniający pontyfikat św. Jana Pawła II oraz jego nauczanie będziemy obchodzili za tydzień w niedzielę. W tym dniu przeprowadzona zostanie przed kościołami ogólnopolska zbiórka do puszek, na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin. O przeprowadzenie zbiórki proszę Civitas Christiana. 
 8. Nakielski Ośrodek Kultury organizuje projekcję filmu „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”. Projekcja odbędzie się we wtorek 12.10. o godz. 19:00. Koszt 15zł. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii i biurze parafialnym. 
 9. Zapraszam na spotkanie  z p. Agatą Puścikowską, autorką książki „Waleczne z gór”. Spotkanie odbędzie się 15.10. o godz. 18:00 w Wiejskim Domu Kultury z Ślesinie. 
 10. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.