29.08.2021r. XXII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za wszelką pomoc, życzliwość, wsparcie i ofiary na rzecz parafii.
 2. W środę we Mszy św. o godz. 17:00 będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym. Zapraszam na tę Mszę dziadków, rodziców, dzieci i młodzież. Podczas tej Mszy św. zostaną poświęcone przybory szkolne dzieci z klasy I.
 3. Spowiedź w tym tygodniu w środę od godz. 16:00, w piątek od godz. 15:00. Bardzo proszę rodziców i dziadków aby przypomnieli o spowiedzi na początku roku szkolnego swoim dzieciom i wnukom.  
 4. Dzieci z klasy IV przystąpią do spowiedzi w piątek od godz. 16:00. Po Mszy św. spotkanie i rozdanie pamiątek I Komunii św. 
 5. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Komunią św. 
 6. Biuro parafialne będzie nieczynne w środę i piątek. 
 7. Dziękczynienie za tegoroczne zbiory w sobotę podczas Mszy św. o godz. 17:00. Serdecznie zapraszam wszystkich rolników do wspólnej modlitwy.
 8. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. 
 9. W niedzielę, 5.09. podczas Mszy św. o godzinie 11:00 zapraszam do wspólnej modlitwy rodziców i dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św. w przyszłym roku. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne. 
 10. Różaniec i Msza św. za zmarłych polecanych w wymieniankach w następną środę.
 11. Spotkanie osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w środę, 8.09 po Mszy św. w salce parafialnej. 
 12. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę na Jasną Górę 21.09. Koszt 100 zł z ubezpieczeniem. Zapisy wraz z wpłatą w biurze parafialnym. 
 13. Wszystkich obdarzonych darem pięknego śpiewu zapraszamy do chóru parafialnego. To zaproszenie szczególnie kierujemy do młodych od klasy VII w górę. Zapraszamy także osoby, które potrafią grać na różnych instrumentach i pragną w ten sposób oddać chwałę Panu Bogu. Chętni niech zgłoszą się do pani Katarzyny, naszej organistki. 
 14. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 15. Módlmy się za zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
 16. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.