18.07.2021r. XVI Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone w II niedzielę miesiąca na pokrycie kosztu remontu organów w naszym kościele. 
  2. 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy św. w Minikowie i sumie o godz. 11:00 poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji zbieramy ofiary na pomoc misjonarzom w zakupie pojazdów. 
  3. Zapraszam serdecznie na odpust ku czci św. Joachima,  26.07. Sumę odpustową  o godz. 18:00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Mariusz Zbieranek, proboszcz parafii p.w. NMP Bolesnej w Paterku.  
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  5. Biuro parafialne będzie nieczynne do 26.07. włącznie. 
  6. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam. 
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.