27.06.2021r. XIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 11:00 dzieci z klasy III przyjmą I Komunię św. Pamiętajmy w modlitwie  o nich i ich rodzicach. 
 2. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone na rzecz parafii.  
 3. Biuro parafialne będzie nieczynne we wtorek i piątek. 
 4. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 11:00 i 17:00. 
 5. W piątek od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Bardzo proszę aby zgłaszać chorych najpóźniej do czwartku. 
 6. Od kilku miesięcy trwa modlitwa o nowe powołania dla naszej diecezji.  Codziennie w innej parafii zanoszone są modlitwy aby Pan posłał robotników na swoje żniwo. W naszej parafii będziemy modlić się w tej intencji w najbliższy piątek. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji powołań i możliwość spowiedzi. O godz. 16:30 nabożeństwo do NSPJ, a o 17:00 Msza św. w intencji nowych powołań i za powołanych do Służby Bożej. Tego dnia będziemy gościć w naszej parafii ojca duchownego seminarium bydgoskiego, ks. dr Pawła Hoppe i kleryków naszego seminarium.  Razem z nimi będziemy modlić się w tej intencji. Będzie rownież możliwość rozmowy z nimi. Zapraszam do tej modlitwy całą wspólnotę parafialną, a szczególnie wspólnotę Żywego Różańca, ministrantów, lektorów i tych którzy stawiają sobie pytania o wybór drogi życiowej. 
 7. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
 8. Razem z Biurem Pielgrzymkowym Arcus organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-22.11.2021r. Program pielgrzymki oraz informacje szczegółowe dotyczące udziału wywieszone są w kruchcie kościoła i na stronie internetowej naszej Parafii. Osoby zainteresowane zapraszam do Biura Parafialnego.  
 9. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór na na nowy rok akademicki. Szczegóły na plakacie w kruchcie.
 10. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem na lipiec.
 11. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. 
 12. Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej. 
 13. Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.