20.06.2021r. XII Niedziela Zwykła

 1. Serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na remont organów w naszym kościele. 
 2. Przypominam, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w czasie pobytu w kościele. Jest to wyrazem wzajemnej troski o siebie, a zobowiązuje nas do tego nie tylko nakaz władz państwowych, ale przede wszystkim przykazanie miłości bliźniego. 
 3. Zapraszam na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie nabożeństwa po Mszy św., a w niedzielę i święta po  po Mszy św. o godz. 11:00.
 4. Spotkania dzieci do I Komunii św. w środę i czwartek. o godz. 17:00. W piątek o godz. 16:00 spowiedź dzieci, a po Mszy św. spowiedź dla rodziców. 
 5. W środę, czwartek i piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 6. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Tego dnia Msze św. o godz. 11:00 i 17:00.
 7. Msza święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego  w czwartek  o godz. 17:00. Zapraszam wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.
 8. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 dzieci z III klasy przyjmą pierwszy raz Komunię św. Pamiętajmy w modlitwie o tych dzieciach i ich rodzicach. 
 9. W środę, czwartek i piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 10. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 11. Razem z Biurem Pielgrzymkowym Arcus organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-22.11.2021r. Program pielgrzymki oraz informacje szczegółowe dotyczące udziału wywieszone są w kruchcie kościoła i na stronie internetowej naszej Parafii. Osoby zainteresowane zapraszam do Biura Parafialnego.  
 12. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza rekrutację na nowy rok akademicki. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła. 
 13. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i  ofiar epidemii.
 14. Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.