6.06.2021r. X Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca,  ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów remontu organów. 
 2. Dziękuję wszystkim za udział we Mszy św. i procesji w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Dziękuję Służbie Liturgicznej, wspólnocie Żywego Różańca, Pani Organistce i druhom OSP Ślesin. 
 3. Msze św. w oktawie Bożego Ciała codziennie o godz. 18:00. Zapraszam wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci z  klasy III przygotowujące się do I Komunii św. 
 4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 18:00, a po niej procesja z Najświętszym Sakramentem. 
 5. W piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 6. W niedzielę 13.06. zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie. Msza św. i różaniec o godz. 20:00. Naszej modlitwie będzie przewodniczył wieloletni duszpasterz rodzin Ks. Piotr Wencel. 
 7. Za tydzień w niedzielę Msze św. o godz. 9:30, 11:00 i 20:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8:00. 
 8. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
 9. Razem z Biurem Pielgrzymkowym Arcus organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-22.11.2021r. Program pielgrzymki oraz informacje szczegółowe dotyczące udziału wywieszone są w kruchcie kościoła i na stronie internetowej naszej Parafii. Osoby zainteresowane zapraszam do Biura Parafialnego.  
 10. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii.
 11. Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.