30.05.2021r. Niedziela Najświętszej Trójcy

 1. Bardzo dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary wpłacane na konto i składane osobiście.
 2. Zapraszam serdecznie na nabożeństwa majowe, a od wtorku na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszach św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00. 
 3. W środę o godz. 16:15 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych. O 16:45 nabożeństwo do św. Józefa. W środę Msza św. z uroczystości Bożego Ciała.
 4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Msze św. wg porządku niedzielnego. Zgodnie z zarządzeniem administratora apostolskiego naszej diecezji ks. bp Wiesława Śmigla w tym roku nie będzie uroczystych procesji po ulicach naszych parafii. Po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się procesja wokół kościoła parafialnego. Do udziału w sumie i procesji zapraszam wspólnoty parafialne, poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatów (szczególnie z klasy III), Liturgiczną Służbę Ołtarza, strażaków i wszystkich Parafian. Pomimo tego, że nie wyjdziemy na ulice z procesją, bardzo proszę o udekorowanie domów w całej parafii. Niech to będzie wyrazem naszej wiary i miłości do Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. 
 5. Zapraszam do uczestnictwa w oktawie Bożego Ciała codziennie o godz. 18:00, a  w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
 6. W piątek od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Bardzo proszę zgłaszać chorych do środy. 
 7. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17:00. 
 8. Biuro Parafialne będzie nieczynne w czwartek i  piątek. 
 9. W sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
 10. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem na czerwiec. 
 11. Razem z Biurem Pielgrzymkowym Arcus organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-22.11.2021r. Program pielgrzymki oraz  informacje szczegółowe dotyczące udziału wywieszone są w kruchcie kościoła i na stronie internetowej naszej Parafii.  Osoby zainteresowane zapraszam do Biura Parafialnego.  
 12. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i   Dobrodziejów naszej Parafii.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.