23.05.2021r. Zesłanie Ducha Świętego

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii.
 2. Nie zapominajmy, że życie chrześcijanina to przede wszystkim życie sakramentalne. Pomimo ograniczeń zachęcam do udziału we Mszy św, także w dni powszednie. Przez cały maj po Mszach św. modlimy się z całym Kościołem przez wstawiennictwo NMP o ustanie epidemii. 
 3. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wieczystego Kapłana.
 4. W środę  26.05. w modlitwach pamiętajmy o naszych Mamach.
 5. W środę i piątek Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 6. W piątek dzieci z klasy III pierwszy raz przystąpią do spowiedzi św. 
 7. W sobotę w katedrze bydgoskiej ks. bp. Wiesław Śmigiel udzieli święceń kapłańskich diakonom naszej diecezji. Módlmy się za tych dwóch naszych braci, którzy teraz biorą udział w rekolekcjach.
 8. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy i koniec czasu Komunii św. wielkanocnej. 
 9. Pełni nadziei chcemy w tym roku pielgrzymować do Ziemi Świętej. Biuro Pielgrzymkowe informuje, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na tę pielgrzymkę. Chętnych zapraszam po informacje do Biura Parafialnego.
 10. 10.Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki. 
 11. 11.Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Parafian,  Dobrodziejów naszej Parafii i  ofiar epidemii.
 12. 12.Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.