16.05.2021r. Wniebowstąpienie Pańskie

 1. Nie zapominajmy, że życie chrześcijanina to przede wszystkim życie sakramentalne. Pomimo ograniczeń zachęcam do udziału we Mszy św, także w dni powszednie. Przez cały maj po Mszach św. modlimy się z całym Kościołem przez wstawiennictwo NMP o ustanie epidemii. 
 2. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii.
 3. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w Dniach Krzyżowych, dniach błagalnej modlitwy o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. 
 4. Dziękuję również, za udział we Mszy św. i modlitwie różańcowej w rocznicę objawień NMP w Fatimie.
 5. Trwa okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej. Spowiedź codziennie  przed Mszą św.
 6. Za tydzień, w niedzielę, będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. 
 7. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie czynne we wtorek, środę i czwartek po Mszach św.  
 8. Pełni nadziei chcemy w tym roku pielgrzymować do Ziemi Świętej. Bardzo proszę osoby, które w zeszłym roku zapisały się na pielgrzymkę o potwierdzenie udziału. Biuro Pielgrzymkowe informuje również, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na tę pielgrzymkę. Chętnych zapraszam po informacje do Biura Parafialnego.
 9. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii.
 10. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
 11. Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.