18.04.2021r. III Niedziela Wielkanocna

 

  1. Dziś  w III Niedzielę Wielkanocną obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna  się w XIII Tydzień Biblijny. Gorąco polecam aby włączyć się w  Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Zapraszam do lektury  Pisma św. w naszych rodzinach. 
  2. W czwartek 22 kwietnia przeżywać będziemy wizytę duszpasterską Księdza Biskupa Jan  Tyrawy w naszej parafii. Ze względu na rygory sanitarne będzie ona ograniczona do Mszy świętej o 17.00 z udziałem 12 osób: przedstawicieli rady parafialnej i poszczególnych wiosek.
  3. W piątek 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski.
  4. Ze względu na przedłużające się ograniczenia epidemiczne I Komunia św. zostaje przełożona na 27 czerwca. 
  5. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto naszej parafii. 
  6. Trwa okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. 
  7. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne. 
  8. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszej parafii. 
  9. W tym trudnym czasie niech towarzyszy nam opieka NMP Matki Pięknej Miłości, wstawiennictwo św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.