4.04.2021r. Zmartwychwstanie Pańskie

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę aby Zmartwychwstały Chrystus był Waszą Radością. Bądźcie świadkami Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa na wszystkich drogach Waszego życia. Niech radosne Alleluja! rozproszy wszystkie lęki i będzie obecne w naszych sercach, ufających, że jesteśmy w dobrych rękach, Bożych rękach. 
  2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie kościoła, kaplicy i terenu przy kościele i plebanii do Świąt Wielkanocnych. Serdecznie dziękuję Służbie Liturgicznej, Pani Organistce, Panu Kazimierzowi za nieocenioną pomoc w liturgii Triduum Paschalnego. Dziękuję serdecznie Pani Justynie za piękne kompozycje kwiatowe.  Dziękuję za życzenia z okazji Wielkiego Czwartku,
  3. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego  Msze św. o godz.  9:30 (Minikowo) i 11:00.
  4. Jutro  (poniedziałek) Msze św. wg porządku niedzielnego. 
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 11:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Na Niedzielę Miłosierdzia planowaliśmy pierwszą spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Niestety ze względu na panującą epidemię i wynikającej z tego ograniczenia spowiedź ta musi zostać przełożona na inny termin.  
  7. W piątek po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  8. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Za tydzień przypada II niedziela miesiąca. W naszej parafii tego dnia ofiary zbierane podczas Mszy św. są przeznaczone na prace remontowe. Tym bardziej w tym trudnym czasie bardzo serdecznie dziękuję parafianom i sympatykom naszej parafii, którzy mimo trudnej sytuacji wpłacają ofiary na nasze konto w banku. Numer naszego konta w Banku Spółdzielczym w Nakle nad Notecią to  63 8179 0009 0001 5828 2000 0020.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów Parafian i Dobrodziejów.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.