21.03.2021r. V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i kaplicy w Minikowie. Dziękuję za troskę o teren kościoła i plebanii. Dziękuję wszystkim, którzy troszczą się o utrzymanie naszej parafii poprzez składane ofiary na tacę oraz wpłacając na parafialne konto.
  2. Przypominamy, iż wszystkich uczestniczących we Mszy św. obowiązuje dezynfekcja rąk, noszenie maseczek oraz zachowanie bezpiecznej odległości. 
  3. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: jeszcze dziś o godz. 15:00 Gorzkie Żale, a w piątek Droga Krzyżowa: o godz. 16:00 dla dzieci, a po Mszy św. dla młodzieży i dorosłych. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali i w piątki Wielkiego Postu przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego. 
  4. Spowiedź parafialna przed Wielkanocą obędzie się w poniedziałek 29.03. wg. następującego porządku: od 11:00 w Minikowie i od 11:30 w Ślesinie, 16:00-17.00 (Minikowo, Ślesin) i 19.00-20.00 (Ślesin). 
  5. Za tydzień w Niedzielę Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie palm.
  6. W Niedzielę Palmową wolontariusze Centrum Wolontariatu Hospicyjnego będą zbierać środki na wsparcie osób chorych onkologicznie, przede wszystkim pacjentów Hospicjum Domowego NZOZ Medicus w Nakle i ich rodzin, osób niepełnosprawnych, dzieci osieroconych. Przy tej okazji będzie można także nabyć palemki.  
  7. Na ołtarzu św. Mikołaja znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną, do której można składać ofiary na wsparcie DPS w Mielżynie, który prowadzą Siostry Dominikanki. 
  8. Polecam Przewodnik Katolicki, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła. 
  10. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.