10.01.2021r. Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie. Dziękuję za odśnieżenie terenu przy kościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na remont organów składane podczas Mszy „kolędowych” i wpłacane na konto parafialne. (nr konta bankowego parafii:  63 8179 0009 0001 5828 2000 0020)
  2. Dziś, w II niedzielę miesiąca ofiary które zbieramy podczas Mszy św. są przeznaczone na remont organów. 
  3. W tym roku, ze względu na epidemię nie ma kolędy w tradycyjnej formie. Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 są oprawiane Msze św. o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla parafian w nowym roku. W tym tygodniu: w poniedziałek za mieszkańców ulic Brzozowej Kasztanowej i Lipowej, we wtorek za mieszkańców ulic Sosnowej i Dębowej, w środę za mieszkańców Gabrielina i ulicy Nowej, w czwartek za mieszkańców ulicy Bocznej, w piątek za mieszkańców ulicy Dworcowej (numery nieparzyste). Bardzo serdecznie zapraszam mieszkańców w/w ulic na Msze św. Proszę zabrać ze sobą wodę, która zostanie poświęcona w kościele, a którą po powrocie do domu pokropimy nasze domy i mieszkania odmawiając z całą rodziną modlitwę o błogosławieństwo w nowym roku. 
  4. Różaniec za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w środę o godz. 17:30. Następnie Msza św. w ich intencji i Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  5. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego i Małego Przewodnika Katolickiego dla dzieci.  
  6. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Proboszczów,  Parafian i  Dobrodziejów naszej parafii.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
  8. Całą Parafię polecam opiece NMP Pięknej Miłości i św. Mikołaja. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.