3.01.2021r. II niedziela po Bożym Narodzeniu

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na rzecz parafii składane w kościele i wpłacane na konto parafialne. Dziękuję  również za troskę o stół na plebanii.
  2. W środę  Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Msze św. wg. porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. poświęcone zostaną kadzidło i kreda. Ofiary z Mszy św. przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. 
  3. W tym roku, ze względu na epidemię nie ma kolędy w tradycyjnej formie. Od poniedziałku będą oprawiane Msze św. o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla parafian w nowym roku. W tym tygodniu:  w poniedziałek za mieszkańców ulic Łącznej, Krótkiej, Rzemieślniczej i Kazińskiej, we wtorek za mieszkańców ulicy Sportowej, w czwartek za mieszkańców ulic Nakielskiej i Topolowej, w piątek za mieszkańców ulic Świerkowej i Jarzębinowej. Bardzo serdecznie zapraszam mieszkańców w/w ulic na Msze św. o godz. 18:00. Proszę zabrać ze sobą wodę, która zostanie poświęcona w kościele, a którą po powrocie do domu pokropimy nasze domy i mieszkania odmawiając z całą rodziną modlitwę o błogosławieństwo w nowym roku. Ofiary składane podczas tych Mszy św. będą przeznaczone na spłatę remontu organów.
  4. Od poniedziałku przez cały styczeń Msze św. w dni powszednie będą odprawiane o godz. 18:00.
  5. Biuro parafialne w styczniu będzie czynne w poniedziałki, środy i piątki po Mszy św.  
  6. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  7. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, składka na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. 
  8. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych. 
  9. Wszystkich Gości i Parafian polecam opiece NMP Pięknej Miłości i św. Mikołaja. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.