27.12.2020r. Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa Maryi i Józefa

  1. Dziś w niedzielę Świętej Rodziny modlimy się za wszystkie rodziny naszej parafii. Niech pragnienie świętości przenika nasze serca. 
  2. 102 lata temu wybuchło jedyne zwycięskie powstanie w historii Polski, Powstanie Wielkopolskie. Pamietajmy w modlitwie o tych, którzy walczyli o wolność naszej ojczyzny. 
  3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie kościoła i kaplicy do Świąt Bożego Narodzenia. 
  4. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  5. W czwartek  w modlitwie osobistej i wspólnotowej będziemy dziękować Panu Bogu za cały rok. Po Mszy o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne. 
  6. W piętek, w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. o godz. 9:30 w Minikowie i 11:00 w Ślesinie. To także pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. 
  7. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
  8. Ze względu na ograniczenia wynikające z epidemii nie będzie kolędy w tradycyjnej formie. Zgodnie ze wskazaniami Kurii Diecezjalnej w styczniu będą odprawiane Msze św. o Boże błogosławieństwo  dla Parafian w nowym roku. Szczegółowy plan tych Mszy św. zostanie podany za tydzień. 
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych. 
  10. Wszystkich Gości i Parafian polecam opiece Matki Bożej Pięknej Miłości i św. Mikołaja. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.