13.12.2020r. III Niedziela Adwentu

 1. Dziś przypada 39. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. W swoich modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za wolność naszej ojczyzny. 
 2. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na rzecz parafii, szczególnie dziś w II niedzielę miesiąca. 
 3. Roraty, czyli Msza św. ku czci Matki Bożej w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci z lampionami. 
 4. Zapraszam serdecznie do skorzystania ze spowiedzi w tym tygodniu. Spowiedź w poniedziałek, środę i piątek godzinę przed Mszą, a we wtorek godzinę po Mszy. Bardzo proszę o wykorzystanie tych możliwości, gdyż ze względu na ograniczenia wynikające z epidemii nie będzie jednego dnia spowiedzi przed Bożym Narodzeniem. 
 5. Odwiedziny chorych z Komunią św. w sobotę 19.12.  o godz. 9:00. Bardzo proszę aby zgłaszać chorych do p. Kazimierza Białczyka, lub w zakrystii po Mszach św. 
 6. Wszystkich chętnych do przygotowania szopki betlejemskiej i ubierania choinek zapraszam w sobotę na godz. 10:30 do kościoła.
 7. W zakrystii można nabywać opłatki.
 8. Biuro parafialne będzie nieczynne w tym tygodniu.  
 9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 10. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże. 
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.