22.11.2020r. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy Rok Liturgiczny. Po sumie przed Najświętszym Sakramentem nabożeństwo do Chrystusa Króla. 
 2. Serdecznie dziękuję za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary. 
 3. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
 4. Msze św. we wtorek i czwartek o godz. 17:00.
 5. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek. 
 6. Do końca miesiąca można jeszcze składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w każdą I środę miesiąca odmawiany jest różaniec i odprawiana Msza św. 
 7. Przypominam o obowiązku  opłaty za miejsce na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Zgodnie z regulaminem cmentarza brak tej opłaty będzie skutkował likwidacją grobu. 
 8. Za tydzień, w I niedzielę adwentu, rozpocznie się nowy rok kościelny. Adwent jest czuwaniem i przygotowaniem na przyjście Chrystusa, W naszej parafii rozpoczniemy ten okres od adoracji Najświętszego Sakramentu w sobotę o godz. 16:00.
 9. Polecam prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego 
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
 11. Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej i św. Michała Archanioła.  
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.