1.11.2020r. Uroczystość Wszystkich Świętych

 1. Ze względu na epidemię władze państwowe podjęły decyzję o zamknięciu cmentarzy od 31.10 do 2.11. Bardzo proszę o respektowanie tego zarządzenia. 
 2. Dziś obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz.  8:00 i 11:00 w kościele,  o godz. 9:30 w Minikowie. 
 3. Jutro, 2.11. wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – dzień zaduszny. Msze św. o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. Po Mszy św. o godzinie 11:00 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach jednorazowych. 
 4. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożnego nawiedzenie cmentarza. 
 5. W tym tygodniu we wtorek i czwartek Msze św. o godz. 17:00
 6. Biuro Parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek. 
 7. W środę o godz. 16.30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji. 
 8. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania dla naszej diecezji. 
 9. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 15:00 wystawienie Najświętszego sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość spowiedzi. O 16:45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa. 
 10. Ze względu na panującą epidemię w piątek odwiedziny chorych z Komunią św. tylko po wcześniejszym zgłoszeniu. 
 11. Serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, troskę o kwiaty przy plebanii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz parafii. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, składka remontowa.  
 12. W zakrystii i biurze parafialnym można składać wymienianki jednorazowe i roczne.
 13. Bardzo proszę  aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. 
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 15. Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.