18.10.2020r. XXIX Niedziela Zwykła

 

 1. Zgodnie zarządzeniami państwowymi od dnia 17.10. we Mszy św. i nabożeństwach w naszym kościele może uczestniczyć 40 osób, a w kaplicy w Minikowie 15 osób, nie wliczając celebransa, asysty i pracowników kościelnych. Proszę o zachowanie wymogów bezpieczeństwa sanitarnego. 
 2. Życie chrześcijanina to przede wszystkim życie sakramentalne dlatego bardzo zachęcam do udziału we Mszy świętej także w dni powszednie. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. 
 3. Dziś w Niedzielę Misyjną ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone będą na misje.
 4. Zapraszam do kościoła na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św., a w niedzielę  i  święta po Mszy św. o godz. 11:00. Bardzo dziękuję za liczny udział w tej modlitwie. 
 5. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek, środę i piątek po Mszach św. O ile to możliwe proszę sprawy biurowe załatwiać telefonicznie.
 6. Wymienianki  za zmarłych można składać w biurze parafialnym i zakrystii. 
 7. Proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.
 8. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto naszej parafii.
 9. Dziękuję za ofiary złożone do puszek na cele Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 10. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Proboszczów, Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i ofiar epidemii.
 11. Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.