30.08.2020r. XXII Niedziela Zwykła

 1. W związku z utrzymującym się stanem pandemii na obszarze całego kraju Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Nakle nad Notecią, przypomina o obowiązku zasłaniania ust i nosa, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 7.08. br. Mając na uwadze profilaktykę zakażeń SARS-COV-2, PPIS w Nakle zobowiązuje do przestrzegania w/w przepisów podczas wszystkich nabożeństw odprawianych w parafii. 
 2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu, przycięcie żywopłotu, skoszenie trawy i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bardzo serdecznie dziękuję panom Olesiowi, Romińskiemu, Adamczykowi, Waleckiemu, Szandale i Szczecińskiemu za wykonane w tym tygodniu  prace dla naszej Parafii. 
 3. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11:00 zostaną poświęcone przybory szkolne dzieci z klasy I, a wszyscy uczniowie otrzymają błogosławieństwo na nowy rok szkolny. 
 4. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci klas III SP. 
 5. We wtorek przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej i napaści Niemiec na Polskę. Pamiętajmy o modlitwie w intencji ofiar tej wojny, a także o pokój na świecie. 
 6. We wtorek o godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej Parafii
 7. W środę o godz. 16.30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
 8. W tym tygodniu w poniedziałek i  środę spowiedź od godz. 16:00, a w piątek od godz. 15:00. Bardzo proszę aby rodzice zatroszczyli się o spowiedź swoich dzieci. 
 9. W pierwszy czwartek miesiąca podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie  dla naszej diecezji. 
 10. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8.00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość spowiedzi. O 16.45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa. 
 11. W  sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
 12. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego i Małego Przewodnika Katolickiego, które można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 13. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Proboszczów, zmarłych Parafian, i Dobrodziejów naszej Parafii. 
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.