23.08.2020r. XXI Niedziela Zwykła

  1. W związku z utrzymującym się stanem pandemii na obszarze całego kraju Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Nakle nad Notecią, przypomina o obowiązku zasłaniania ust i nosa, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 7.08. br. Mając na uwadze profilaktykę zakażeń SARS-COV-2, PPIS w Nakle zobowiązuje do przestrzegania w/w przepisów podczas wszystkich nabożeństw odprawianych w parafii. 
  2. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek święto św. Bartłomieja Apostoła, w środę Uroczystość  NMP  Częstochowskiej (Msze św. o 11:00 i 17:00), w czwartek wspomnienie św. Moniki, w piątek wspomnienie św. Augustyna, w sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  4. Dziękczynienie za tegoroczne zbiory odbędzie się w sobotę podczas Mszy św. o godz. 17:00. Serdecznie zapraszam wszystkich rolników do wspólnej modlitwy.
  5. W niedzielę, 30.08. podczas Mszy św. o godzinie 11:00 będziemy modlić się za dzieci i młodzież, które rozpoczynają nowy rok szkolny. Poświęcę plecaki uczniom klas pierwszych, a wszyscy uczniowie otrzymają błogosławieństwo na nowy rok szkolny. 
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie z rodzicami dzieci, które mają przystąpić w 2021 roku do I Komunii św. 
  7. Proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. 
  8. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
  9. Módlmy się za zmarłych Proboszczów, Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.