9.08.2020r. XIX Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać, za pomoc, życzliwość i  złożone dziś, w II niedzielę miesiąca ofiary na remont organów w naszym kościele
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek święto św. Wawrzyńca we wtorek wspomnienie św. Klary, w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  3. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP, a zarazem  100. rocznica Bitwy Warszawskiej, określanej mianem „Cudu nad Wisłą” Msze św.  wg porządku niedzielnego. Po Mszach św.  błogosławieństwo kwiatów ziół i zbóż.  Pamiętajmy tego dnia o wywieszeniu flag.
  4. Panu Bogu będziemy dziękować za tegoroczne zbiory w sobotę, 29.08. podczas Mszy św. o godz. 17:00.
  5. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
  6. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii i  ofiar epidemii. 
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.