19.07.2020r. XVI Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu, skoszenie trawy  i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc, życzliwość i ofiary złożone w II niedziele miesiąca na remont organów w naszym kościele. 
  2. W tym tygodniu w liturgii: w środę święto św. Marii Magdaleny, w czwartek święto św. Brygidy, w piątek wspomnienie św. Kingi, w sobotę święto św. Jakuba.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  4. We wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców za tydzień w sobotę i niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Jak co roku chcemy przy tej okazji wesprzeć misjonarzy. Już dziś będzie można pomóc Siostrom Dominikankom z Kamerunu w zakupie nowego samochodu składając ofiarę do puszek po Mszach św.
  5. Serdecznie zapraszam na odpust ku czci św. Joachima, w przyszłą niedzielę o godz. 11:00. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Tomasz Sękowski, proboszcz Parafii p.w. św. Jadwigi Śląskiej w Zabrzu.
  6. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki. W dodatku diecezjalnym do PK opublikowano artykuł na temat zabytków naszego kościoła. 
  7. Bardzo proszę aby kwestie związane z intencjami mszalnymi załatwiać  osobiście tylko w biurze parafialnym. 
  8. Od 27.07.-1.08. Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  9. Módlmy się za naszych zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii,  zmarłych Proboszczów i ofiary epidemii. 
  10. Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece NMP Pięknej Miłości, św. Mikołaja, bł. Marii Karłowskiej i św. Michała Archanioła. Życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.