12.06.2020r. XV Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone dziś, w II niedziele miesiąca na remont organów w naszym kościele. 
  2. Zbliża się wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Jak co roku chcemy wesprzeć misjonarzy w kupnie pojazdów. Za tydzień będzie można pomóc Siostrom Dominikankom z Kamerunu w zakupie nowego samochodu składając ofiarę do puszek po Mszach św.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę wspomnienie św. Bonawentury, w czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel. 
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  5. Serdecznie zapraszam na odpust ku czci św. Joachima 26.07. o godz. 11:00. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Tomasz Sękowski, proboszcz Parafii p.w. św. Jadwigi Śląskiej w Zabrzu
  6. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam. 
  7. Módlmy się za naszych zmarłych Parafian, Dobrodziejów naszej Parafii,  zmarłych Proboszczów i ofiary epidemii. 
  8. Wszystkich Parafian i Gości polecam opiece NMP Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej i życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.