7.06.2020r. Niedziela Przenajświętszej Trójcy

 

  1. Od 30 maja został zniesiony limit osób w kościele, a Ks. Biskup odwołał dyspensę od uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych. Oznacza to, że jesteśmy zobowiązani do udziału w niedzielnych i świątecznych Mszach św. Pamiętajmy jednak o zachowaniu wymogów sanitarnych w miejscach publicznych i wszystkich obowiązujących przepisów.
  2. Bardzo dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, za przycięcie żywopłotu. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary wpłacane na konto i składane osobiście. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca składka remontowa. 
  3. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwa do NSPJ codziennie po Mszach św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00. 
  4. Spotkanie dzieci z klas III w poniedziałek o godz. 18:00. 
  5. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. wg porządku niedzielnego. Zgodnie z zarządzeniem naszego ordynariusza ks. Biskupa Jana Tyrawy w tym roku nie będzie uroczystych procesji po ulicach naszych parafii. Po Mszach św.  o godz. 8:00 i 11:00 odbędą się tylko procesje wokół kościoła parafialnego  i bez ołtarzy. Do udziału w uroczystych Mszach św. i procesjach zapraszam wspólnoty parafialne, poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatów, Liturgiczną Służbę Ołtarza, strażaków i wszystkich Parafian. Pomimo tego, że nie wyjdziemy na ulice z procesją,  bardzo proszę o udekorowanie domów w całej parafii. Niech to będzie wyrazem naszej wiary i miłości do Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. 
  6. Zapraszam do uczestnictwa w oktawie Bożego Ciała codziennie o godz. 18:00, a  w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
  7. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne w poniedziałek i w piątek. 
  8. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci. 
  9. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Parafian,  Dobrodziejów naszej Parafii i  ofiar epidemii.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.