31.05.2020r. Zesłanie Ducha Świętego

 

 1. Od 30 maja zostaje zniesiony limit osób w kościele, a Ks. Biskup odwołał dyspensę od uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych. Wracamy do normalnego udziału we Mszach św. Pamiętajmy jednak o zachowaniu wymogów sanitarnych w miejscach publicznych i wszystkich obowiązujących przepisów.
 2. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość, oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto parafii.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców dzieci z klasy III.
 4. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa  codziennie po Mszach św, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00.
 5. W tym tygodniu w liturgii:  w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła, w środę wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wieczystego Kapłana, w piątek wspomnienie św. Bonifacego.
 6. W tym tygodniu: w środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych poleconych w wymieniankach rocznych i Msza w ich intencji. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe i święte powołania do Służby Bożej. W pierwszy piątek miesiąca od godziny 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O 16:45 Nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa.  
 7. W piątek od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Z powodu epidemii z Komunią św. odwiedzę tylko tych chorych, którzy zostaną zgłoszeni w do czwartku włącznie.
 8. W środę Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
 9. W sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
 10. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy i koniec czasu Komunii św. wielkanocnej. Spowiedź w tym tygodniu godzinę przed Mszą św. oraz w piątek od 19:00 do 20:00.
 11. Po Mszy św. można nabyć u ministrantów Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem na czerwiec.
 12. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Parafian,  Dobrodziejów naszej Parafii i  ofiar epidemii.
 13. Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.