3.05.2020r. Niedziela Dobrego Pasterza, IV Niedziela Wielkanocna

 1. W Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy w całym Kościele Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej. Módlmy się o powołania z naszej Parafii.
 2. Serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość oraz za wszystkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto naszej parafii. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone będą na remont organów w naszym kościele. 
 3. Zgodnie z rozporządzeniami rządowymi we Mszy św. w kościołach może uczestniczyć 1 osoba na 15 m kw. co oznacza, w Ślesinie 15 osób, a w Minikowie 7 osób. Do tej liczby nie wchodzi Służba Liturgiczna. Można  oczywiście korzystać z dyspensy i transmisji przez media, jednak nie zapominajmy, że życie chrześcijanina to przede wszystkim życie sakramentalne. Zachęcam do udziału we Mszy świętej także w dni powszednie. 
 4. Trwa okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.
 5. W poniedziałek, 4 maja  będziemy wspominać św. Floriana. Msza św. w intencji naszych strażaków o godz. 17:00.
 6. W środę o godz. 16:30 Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza w ich intencji. 
 7. Zapraszam do kościoła na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. a w niedzielę  i  święta po Mszy św. o godz. 11:00.
 8. Polecam gorąco prasę katolicką. W zakrystii do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego z modlitewnikiem na maj.
 9. Biuro Parafialne jest nieczynne do odwołania. W razie konieczności bardzo proszę o kontakt telefoniczny (tel. 517466289).
 10. Prośmy Boga o miłosierdzie dla zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii. 
 11. Wszystkich Parafian polecam pod opiekę NMP Matki Pięknej Miłości, św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.