12.04.2020r. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę aby Zmartwychwstały Chrystus był Waszą Radością. Bądźcie świadkami Jezusa Chrystusa na wszystkich drogach Waszego życia. Niech radosne Alleluja! rozproszy wszystkie lęki i będzie obecne w naszych sercach, ufających, że jesteśmy w dobrych rękach, Bożych rękach.

 • Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie kościoła, kaplicy i terenu przy kościele i plebanii do Świąt Wielkanocnych. Serdecznie dziękuję panom Kazimierzowi i Arturowi za nieocenioną pomoc w liturgii Triduum Paschalnego. Dziękuję również za życzenia z okazji Wielkiego Czwartku,
 • W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 8:00. 9:30 (Minikowo) i 11:00.
 • Jutro (poniedziałek) Msze św. wg porządku niedzielnego.
 • We wtorek Święto Chrztu Polski. Bardzo proszę o wywieszenie tego dnia flag narodowych i modlitwę w intencji naszej Ojczyzny.
 • W środę o godz. 16:30 różaniec za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych, a o godz. 17:00 Msza św. w ich intencji.
 • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszam serdecznie do odmawiania nowenny poprzedzającą tę uroczystość. W tygodniu po Mszach św. a w niedzielę i poniedziałek po Mszy św. o godz. 11:00 będziemy odmawiali koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 • Na Niedzielę Miłosierdzia planowaliśmy pierwszą spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Niestety ze względu na panującą epidemię i wynikającej z tego ograniczenia spowiedź ta musi zostać przełożona na inny termin. Jednocześnie informuję, że na razie trzymamy się ustalonego terminu uroczystości I Komunii św. czyli 17.05. Jeśli epidemia, a zarazem kwarantanna potrwa dłużej i będziemy zmuszeni do zmiany daty uroczystości, to nowy termin zostanie ustalony po spotkaniu z rodzicami dzieci klas III.
 • Biuro Parafialne jest nieczynne do odwołania. W razie konieczności bardzo proszę o kontakt telefoniczny (tel. 517466289).
 • Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Dzisiaj przypada II niedziela miesiąca. W naszej parafii tego dnia ofiary zbierane podczas Mszy św. są przeznaczone na prace remontowe. Tym bardziej w tym trudnym czasie bardzo serdecznie dziękuję parafianom i sympatykom naszej parafii, którzy mimo niepewnej sytuacji wpłacają ofiary na nasze konto w banku. Numer naszego konta w Banku Spółdzielczym w Nakle nad Notecią to 63 8179 0009 0001 5828 2000 0020.
 • Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów.
 • Zachowajmy ufność w Bogu i zdrowy rozsądek, nie siejmy niepokoju, nie dawajmy łatwo wiary wiadomościom wątpliwego pochodzenia w mediach społecznościowych i nie rozpowszechniajmy ich, szanujmy pracę innych, stosujmy się do zarządzeń władz państwowych, pozostańmy w domach i zachowajmy zasady higieny. Nie ustawajmy w modlitwie o zakończenie epidemii i pamiętajmy, że Bóg z wszystkiego potrafi wyprowadzić dobro. W tym trudnym czasie niech towarzyszy nam opieka NMP Matki Pięknej Miłości, wstawiennictwo św. Mikołaja i bł. Marii Karłowskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.